INTRANET FECDAS    CONTACTAR FECDAS GESTIÓ
 NOSALTRES
 AGENDA OFICIAL FECDAS
 AGENDA D´ACTIVITATS CLUBS
 CLUBS ESPORTIUS
 CENTRES ASSOCIATS
 GALERIES AUDIOVISUALS
 ECAS - ESCOLA CATALANA
 D´ACTIVITATS SUBAQUÀTIQUES
 
 ÀREES
  FECDAS
  Apnea
  Busseig de competició
  Busseig adaptat
  Busseig en altura
  Busseig esportiu
  Fotografia subaquàtica
  Fotosub apnea
  Hoquei subaquàtic
  Patrimoni natural subaquàtic i medi ambient
  Medicina
  Natació amb aletes
  Normativa i legislació
  Orientació subaquàtica
  Pesca submarina
  Protecció Patrimoni Arq. Sub.
  Rugbi subaquàtic
  Sota l’aigua en igualtat
  Vídeo subaquàtic
  Tir subaquàtic
  Altres
 PROPERES ACTIVITATS
Diumenge 25 agost, 2019
COPA3 - XIV FOTO SUB APNEA COSTA BRAVA NORD
Diumenge 01 setembre, 2019
1er Torneig d'Estiu de OKSUB
Dissabte 07 setembre, 2019
SELECTIU DE TIR DE PRECISIÓ
Diumenge 08 setembre, 2019
NETEJA DE FONS MARINS ZONA FÒRUM
Diumenge 08 setembre, 2019
XIX FOTOGRAFIA SUBMARINA PEIXOS ACAS
 AGENDA SOCIAL CLUBS
07/09/2019 AES NEPTUNO
Tiro subacuatico 1º selectivo
21/09/2019 AES NEPTUNO
Tiro subacuatico 2º selectivo
04/11/2019 Club Esportiu Mossos d'Esquadra
I Promoció CEME - Busseig amb Vestit Sec
19/12/2019 AES NEPTUNO
Tiro subacuatico finales
NOTICIES DE LA FEDERACIÓ CATALANA D´ACTIVITATS SUBAQUÀTIQUES Tornar enrera
Dimecres 12 juny, 2019
David Marfil en categoria rèflex i Oriol Domingo en compacta guanyen l'Open Ictinio Fotosub 2019
David Marfil del club CN Vilanova en rèflex i Oriol Domingo del club Divers en compacta guanyen l'Open Ictinio Fotosub 2019

La primera prova de la copa catalana de fotosub, l'Open Ictinio Fotosub 2019, a donat com a guanyadors en categoria rèflex a l'equip format pel David Marfil i Juán José Albarral del CN Vilanova i en categoria compacta a l'equip format per l'Oriol Domingo i Carles Lado del club Divers.

En categoria rèflex ha quedat en segona posició l'equip format pel Jordi Lopesino i Margot Bosch del club SPAS, seguit per l'Ana Lama i Eduardo Pérez de la SPAS, Jose Mª Bañez i Manuel Arias de Diving Time i el Juan Bautista i Mercé Marsa del Busseing Pallars.

En categoria compacta ha quedat en segona posició l'equip format pel Francesc Garriga i Carles Lado del club MolaMola, seguit del Toni Bertran i l'Albert Colomé del club MolaMola, Carles Lado i Francesc Garriga del CN Port de la Selva, Salvador Miralles i Manuel Jover del club Busseing Pallars, Eduardo Pérez i Ana Lama de la SPAS, Josep Coll i Francisco Haro del CES Calella i Marc Brum i Albert Colomé del club MolaMola.

Juán José Albarral i David Marfil.

Fotos: David Marfil.

Oriol Domingo

Fotos: Oriol Domingo



Consell Català de Ressuscistació Unió de Federacions Esportives de Catalunya Federació Espanyola d'Activitats Subquàtiques Confederació Mundial d'Activitats Subaquètiques

Generalitat de Catalunya - Secretaria General de lEsport
Generalitat de Catalunya - Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca, Alimentació i Medi Natural

Copyright © 2019 FECDAS
Federació Catalana d`Activitats Subaquàtiques NIF: Q5855006B