INTRANET FECDAS    CONTACTAR FECDAS GESTIÓ
 NOSALTRES
 AGENDA OFICIAL FECDAS
 AGENDA D´ACTIVITATS CLUBS
 CLUBS ESPORTIUS
 CENTRES ASSOCIATS
 GALERIES AUDIOVISUALS
 ECAS - ESCOLA CATALANA
 D´ACTIVITATS SUBAQUÀTIQUES
 
 ÀREES
  FECDAS
  Apnea
  Busseig de competició
  Busseig adaptat
  Busseig en altura
  Busseig esportiu
  Fotografia subaquàtica
  Fotosub apnea
  Hoquei subaquàtic
  Patrimoni natural subaquàtic i medi ambient
  Medicina
  Natació amb aletes
  Normativa i legislació
  Orientació subaquàtica
  Pesca submarina
  Protecció Patrimoni Arq. Sub.
  Rugbi subaquàtic
  Sota l’aigua en igualtat
  Vídeo subaquàtic
  Tir subaquàtic
  Altres
 PROPERES ACTIVITATS
Dissabte 19 octubre, 2019
COPA4 - XVIII FOTOSUB APNEA LLANÇÀ-COLERA ACASCB
Diumenge 20 octubre, 2019
Comp. PESCA SUB IND ESP. CB SUD-LLORET ACESUBGI
Diumenge 20 octubre, 2019
Seguiment de l’evolució de la Posidònia Camp-1
Dissabte 26 octubre, 2019
1a Jornada de la Lliga catalana de Natació amb al
Dissabte 26 octubre, 2019
CAMPIONAT DE CATALUNYA DE TIR SUBAQUÀTIC
 AGENDA SOCIAL CLUBS
04/11/2019 Club Esportiu Mossos d'Esquadra
I Promoció CEME - Busseig amb Vestit Sec
19/12/2019 AES NEPTUNO
Tiro subacuatico finales
NOTICIES DE LA FEDERACIÓ CATALANA D´ACTIVITATS SUBAQUÀTIQUES Tornar enrera
Dimecres 12 juny, 2019
David Marfil en categoria rèflex i Oriol Domingo en compacta guanyen l'Open Ictinio Fotosub 2019
David Marfil del club CN Vilanova en rèflex i Oriol Domingo del club Divers en compacta guanyen l'Open Ictinio Fotosub 2019

La primera prova de la copa catalana de fotosub, l'Open Ictinio Fotosub 2019, a donat com a guanyadors en categoria rèflex a l'equip format pel David Marfil i Juán José Albarral del CN Vilanova i en categoria compacta a l'equip format per l'Oriol Domingo i Carles Lado del club Divers.

En categoria rèflex ha quedat en segona posició l'equip format pel Jordi Lopesino i Margot Bosch del club SPAS, seguit per l'Ana Lama i Eduardo Pérez de la SPAS, Jose Mª Bañez i Manuel Arias de Diving Time i el Juan Bautista i Mercé Marsa del Busseing Pallars.

En categoria compacta ha quedat en segona posició l'equip format pel Francesc Garriga i Carles Lado del club MolaMola, seguit del Toni Bertran i l'Albert Colomé del club MolaMola, Carles Lado i Francesc Garriga del CN Port de la Selva, Salvador Miralles i Manuel Jover del club Busseing Pallars, Eduardo Pérez i Ana Lama de la SPAS, Josep Coll i Francisco Haro del CES Calella i Marc Brum i Albert Colomé del club MolaMola.

Juán José Albarral i David Marfil.

Fotos: David Marfil.

Oriol Domingo

Fotos: Oriol Domingo



Consell Català de Ressuscistació Unió de Federacions Esportives de Catalunya Federació Espanyola d'Activitats Subquàtiques Confederació Mundial d'Activitats Subaquètiques

Generalitat de Catalunya - Secretaria General de lEsport
Generalitat de Catalunya - Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca, Alimentació i Medi Natural

Copyright © 2019 FECDAS
Federació Catalana d`Activitats Subaquàtiques NIF: Q5855006B